En İyi 10 Catering Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Catering Firması

Bölgenize en yakın yerde en iyi catering hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda sizin için listeledik.
Filtrele
44

Aden Yachting

Aden Yachting firması bir NCK Group kuruluşudur. Firma deniz taksi, tekne organizasyonları, tekne kutlamaları, özel tekne turları, gelin arabası kiralama, vito kiralama hizmetleri sunmaktadır. Teknede..
İstanbul/Sarıyer/İstinye
0
44

Boğaziçi Ziyafet v..

Boğaziçi Ziyafet ve Organizasyon Catering Hizmeti sunan firma 1987 tarihinde bu yana sektörünün en iyi hizmetlerini sunmaktadır. Firma düğün, yemek, süsleme, açılış törenleri, fuar, şenlik, festival, ..
İstanbul/Şişli/Merkez
0
44

Cuisine Catering &..

Firma 1991 tarihinde Levent te açmış olduğu Cuisine Ready Meal şubesi ile self-service restaurant hizmeti sunmaya başlamıştır. Firma zamanla kendini geliştirerek şirket ve davetlerde ikram hizmeti sun..
İstanbul /Sarıyer/Huzur
0
44

Hülya Wedding

Hülya Wedding firması ülke genelinde organizasyon sektöründe hizmet sunan bir şirkettir. 1996 tarihinde işini süsleme ile başlatmıştır. İlerleyen dönemlerde ise organizasyon sektörüne geçiş yaparak dü..
İstanbul/Beşiktaş/Nisbetiye
0
44

Party Service

Party Service Tanıtım & Organizasyon firması 1994 tarihinde kurulmuştur. Uzun yıllardır sektörünün en iyi hizmetlerini vermektedir. Piknik, fuar hostesleri, şişme oyunlar, palyaçolar, nişan, düğün, kı..
İstanbul /Kadıköy/Zühtüpaşa
0
44

Yusuf Bahar Organi..

1998 tarihinde yerli sermaye ile kurulan Yusuf Bahar Catering & Organizasyon firması organizasyon konusunda ihtiyaç duyulan her alanda farkındalığını yaşattırmaktadır. Firma organizasyon sektöründe şi..
İstanbul /Beşiktaş/Gayrettepe
0
44

A dan Z ye Organiz..

A dan Z ye Organizasyon firması kurulduğu ilk günden bu yana birçok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Catering, mekan seçimi, sahne tasarımı, davetiye dağıtımı, düğün, sanatçı ve orkestra, hoste..
İstanbul/Beşiktaş/Akat
0
40

A ve A Halkla İliş..

A ve A Halkla İlişkiler Uluslararası Organizasyon A.Ş. firması Teşvikiye de yer alan ofisinde her tür organizasyon hizmetini profesyonelce sunmaktadır. Doğum günü, düğün, kına, nişan, nikah, sünnet gi..
İstanbul/Şişli/Teşvikiye
0
40

Acme Reklam Tanıtı..

Acme Reklam Tanıtım firması Zincirlikuyu da bulunan ofisinde tanıtım ve organizasyon hizmetleri sunmaktadır. Düğün, nişan gibi birçok organizasyonun yanı sıra evlilik teklifi, doğum günü organizasyonl..
İstanbul/Şişli/Esentepe
0
40

Ajans Plaza

İstanbul Teşvikiye de bulunan ofisinde tanıtım ve organizasyon hizmetleri sunan Ajans Plaza Tanıtım İletişim Ltd. Şti. ihtiyacınız olan ve yardım almak istediğiniz her tür organizasyon konusunda değiş..
İstanbul/Şişli/Teşvikiye
0