En İyi 10 Bilgisayar Servisi

Türkiye Geneli En İyi 10 Bilgisayar Servisi

Size en yakın mesafede en iyi bilgisayar servis hizmeti sunan firma arayışındaysanız 10 firmayı aşağıda sıraladık.
Filtrele
70

Birsa Servis

Birsa Servis Tic. Ltd. Şti. firması Vestel Yetkili servis olarak huzurlarınızdadır. Vestel markalı her tür beyaz eşya, kombi ve klima gibi cihazlara hizmet sunan firmanın amacı ve var olma sebebi kull..
İstanbul / Bağcılar / Merkez
0
70

Düzgün Teknik Serv..

Düzgün Teknik Servis Hizmetleri Ltd. Şti. firması Vestel-Regal yetkili servis olarak tüketici huzurlarındadır. Teknik olarak yaşanan cihaz sorunlarında çözümleriyle, cihazların kurulumu, montajı, sökü..
İstanbul / Fatih / Şehremini
0
44

Casper Plaza

Casper; 1991 tarihinde Üniversite mezunu 3 Bilgisayar Mühendisi genç tarafından kurulmuş bir şirkettir. Firma bugün birçok servis ağı ile en iyi bilgisayar hizmetlerini sağlamaktadır. Ümraniye ilçesin..
İstanbul / Ümraniye / Fatih Sultan Mehmet
0
44

İnterComp Bilgisay..

İnterComp Bilgisayar firması 1993 tarihinde kurulmuştur. Microsoft, Lenovo, EMC, Netapp, Symantec, VMWARE, Veeam Backup, Adobe, Trend Micro, Kspersky Lab ve buna benzer birçok markaya yetkili servis h..
İstanbul / Şişli / Kaptanpaşa
0
44

HSB Bilişim

HSB Bilişim firması Toshiba markasının tam yetkili servisidir. Toshiba bilgisayar satışı, arıza onarımı, kartuş ve toner dolumu, network kurulumu, server sistem kurulumu, güvenlik kamera kurulumu ve d..
İstanbul / Pendik / Batı
0
44

MTV Elektronik

MTV Elektronik firması LG Yetkili Servis hizmeti sunmaktadır. LG markalı plazma, LCD, LED TV, 3D TV, Telefon, Bilgisayar, DVD, Ev sinema sistemleri hizmetleri sunmaktadır. Bu sistem ve cihazların satı..
İstanbul / Ümraniye / Şerifali
0
44

Yasir Telekom

Yasir Telekom firması İstanbul Pendik ilçesindeki mağazası ile General Mobile Yetkili Servis hizmeti sunmaktadır. General Mobile markalı her tür ürün satışı, arıza onarımı, bakımı, aksesuar satışı yap..
İstanbul / Pendik / Batı
0
44

Şengüller Telekomü..

Şengüller Telekomünikasyon şirketi 1976 tarihinde Van ilinde Yasin Şengül tarafından kurulmuştur. En başta kahverengi eşya satışı yapan firma sonrasında beyaz eşya sektöründe çalışmalarına devam etmiş..
İstanbul / Maltepe / Aydınevler
0
44

Rebel Elektronik

Rebel Elektronik firması İstanbul Şişli ilçesinde Samsung markasının servis merkezidir. Samsung markalı cep telefonu, tablet, dizüstü bilgisayar, yazıcı, monitör, fotoğraf makinesi, kamera satışı, arı..
İstanbul / Şişli / Merkez
0
43

Sedef Bilgisayar

Sedef Bilgisayar 1999 tarihinde internet cafe olarak sektöre girmiş 2005 tarihinde Casper Bayisi olarak çalışmalarına devam etmiştir. 2007 tarihinden bu yana da Casper Ataşehir Yetkili Servisi olarak ..
İstanbul / Ataşehir / Mevlana
0