En İyi 10 Bahçe ve Peyzaj Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Bahçe ve Peyzaj Firması

Size en yakın bölgede bahçe ve peyzaj işlerinde en iyi olan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
241

YILMAZ YAPI

Yılmaz Yapı 2008 yılından bu yana inşaat taahhüt çevre düzenleme peyzaj modüler zemin kaplama parkeleri konusunda en kaliteli ürünleri ve hizmetleri özenle müşterilerine sunma gayreti içerisindedir. ..
İstanbul / KARTAL / ORTA
0
81

Green Line Peyzaj

Green Line Peyzaj 1999 tarihinde kurulmuş bir şirkettir. Firma zamanla ülkemizin birçok ilinde farklı proje ve uygulamalara kendi imzasını atmıştır. 2006 tarihinde Haziran ayında yurt dışında aldığı e..
İstanbul / Başakşehir / Ziya Gökalp
0
70

Emirgan Botanik

Emirgan Botanik firması iç ve dış mekan dekorasyonu alanında önemi büyük olan bitki ve bitki ile alakalı her tür malzemelerin satış hizmetlerini sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kaliteli ve kusur..
İstanbul / Sarıyer / Emirgan
0
70

Hur-Mad Plastik

Hur-Mad Plastik San. Ve Tic. A.Ş. firması 1986 tarihinde kurulmuş ve kurulduğu günden bu yana bilgi ve tecrübeleri ile tüm müşterilerine beklediği hizmeti sunmuş, sunmaya da devam etmektedir. Bahçe su..
İstanbul / Bayrampaşa / Vatan
0
70

Marmara Ziraat ve ..

Marmara Ziraat ve Peyzaj firması 2000 tarihinde bahçe bakımı ayrıca danışmanlık alanlarında çalışmalarını başlatmıştır. Peyzajın çeşitli kollarında farklı projeleri başarılı bir şekilde sunan firma da..
İstanbul / Başakşehir / Bahçeşehir 2.Kısım
0
70

Eba Sosyal Hizmetl..

Eba Sosyal Hizmetler ve Temizlik Ltd. Şti. firması 2004 tarihinde kurulmuştur. Bina yönetim ve temizlik hizmetleri sunmak amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden beri de hizmet alanı dışına çıkmayarak..
İstanbul / Fatih / Hoca Paşa
0
44

Ataşehir Er Temizl..

Ataşehir Er Temizlik firması 2005 tarihinden bu yana kalite politikası ve mesleki tecrübesi ile müşterilerinin huzurundadır. Firma temizlik sektöründe bina, site, merdiven, ev, ofis, hastane, muayeneh..
İstanbul / Ataşehir / Barbaros
0
44

Avrupa Grup

Avrupa Grup firması kurulduğu günden bu yana birçok alanda teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Yıllardır işini profesyoneli ile yapan firma kullanıcılarının karşısına yine en iyi hizmetleri sunabilm..
İstanbul / Şişli / Mecidiyeköy
0
44

Aysis Atık Yönetim..

Aysis Atık Yönetim Sistemleri firması kurulduğu günden bu yana hizmetlerini özenmekte ve en iyiyi ortaya çıkarmaya odaklanmaktadır. Firma özellikle de çevre temizliği konusunda hizmet sunar. Cadde ve ..
İstanbul / Tuzla / Postane
0
44

Campak Temizlik

Campak Temizlik firması 1967 tarihinde İstanbul ilinde genel olarak temizlik sektöründe hizmet vermek adına kurulmuştur. Profesyonel ekibi ile hizmet sunan firma alanındaki en başarılı çalışmaları sun..
İstanbul / Beykoz / Göztepe
0