En İyi 10 Baca Temizleme Firması

Bölgenize en yakın yerde en iyi baca temizleme hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Akkent Ltd. Şti. firması 1988 tarihinden bu yana İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığından aldığı yetkili belge ile çalışmalarını baca temizliği yaparak başlatmıştır. Firma 1992 tari..
İ.B.B. İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından baca ve yağlı kanal temizleme yetkisine sahip olan Star Baca Temizleme firması yönetmeliğin gerektirdiği kurallar çerçevesinde hizmetlerini sunmaktadır. Baca..
Uzman Grup
0 Yorum
Uzman Grup firması sektöründe en başarılı ve en kalıcı hizmetleri sunan bir firmadır. İ.B.B. İtfaiye Dairesi Başkanlığından aldığı yetkili servis raporu ile baca temizleme konusunda müşterilerine bekl..
Çakır Baca Temizleme firması İ.B.B. İtfaiye Daire Başkanlığından aldığı yetkili servis belgesi ile baca temizleme sektöründe hizmet sunmaktadır. Doğalgaz sobası, şömine, bacalı kombi bacası gibi daha ..
Beş Kardeşler Teknik Temizlik Hizmetleri firması temizlik sektöründe uzun süren deneyimleri ile hizmet sunmaktadır. Baca temizleme işlemlerinde profesyonel ekibi ile hizmet sunan firma ayrıca her tür ..
Ekip Baca Temizleme firması 2010 tarihinde İstanbul Sancaktepe ilçesinde kurulmuştur. Firma baca temizliği konusunda yetkili kurumlardan gereken belgeleri alarak çalışmalarını başlatmıştır. Uzun yılla..
Ortalama 15 yıldır Baca temizleme sektöründe hizmet sunan Fatih Baca Temizleme firması deneyimleri sebebi ile her bir tüketicinin beklentisine yanıt vermektedir. Hizmetlerinde müşteri can ve mal güven..
Mavi Damla
0 Yorum
Mavi Damla Teknik ve İklimlendirme Ltd. Şti. firması kurulduğu günden bu yana sektöründe başarılı çalışmalar sunarak kullanıcılarına da bu başarılarını kanıtlamış bir firmadır. Firma sektöründe baca t..
Avrupa Baca Temizleme firması İ.B.B. İtfaiye Daire Başkanlığından baca temizleme yetkisine sahip bir firmadır. Sektöründe baca temizleme ile ilaçlama firması olarak hizmet sunan firma her bir uygulama..
Sümer Baca Temizlik ve Kontrol Servisi firması kurulduğu günden beri sektöründe en iyi hizmetleri sunar. Baca temizleme sektöründe ve haşere ilaçlama sektöründe beklediğiniz hizmeti sunar. İtfaiyeden ..