En İyi 10 Baca Temizleme Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Baca Temizleme Firması

Bölgenize en yakın yerde en iyi baca temizleme hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda listeledik.
Filtrele
44

Akkent Teknik Temi..

Akkent Ltd. Şti. firması 1988 tarihinden bu yana İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığından aldığı yetkili belge ile çalışmalarını baca temizliği yaparak başlatmıştır. Firma 1992 tari..
İstanbul / Çekmeköy / Çamlık
0
44

Star Baca Temizlem..

İ.B.B. İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından baca ve yağlı kanal temizleme yetkisine sahip olan Star Baca Temizleme firması yönetmeliğin gerektirdiği kurallar çerçevesinde hizmetlerini sunmaktadır. Baca..
İstanbul / Çekmeköy / Çamlık
0
44

Uzman Grup

Uzman Grup firması sektöründe en başarılı ve en kalıcı hizmetleri sunan bir firmadır. İ.B.B. İtfaiye Dairesi Başkanlığından aldığı yetkili servis raporu ile baca temizleme konusunda müşterilerine bekl..
İstanbul / Çekmeköy / Merkez
0
44

Çakır Baca Temizle..

Çakır Baca Temizleme firması İ.B.B. İtfaiye Daire Başkanlığından aldığı yetkili servis belgesi ile baca temizleme sektöründe hizmet sunmaktadır. Doğalgaz sobası, şömine, bacalı kombi bacası gibi daha ..
İstanbul / Eyüp / Rami Yeni
0
44

İsdaş

İsdaş firması Dezenfeksiyon, İzolasyon, Arıtma, ilaçlama alanında 15 yıldan daha uzun süredir hizmet sunmaktadır. Firma sektöründe İstanbul Genel Merkez, Anadolu yakası, Ankara da bulunan şubeleri, Do..
İstanbul / Eyüp / Nişanca
0
44

Uzman Madencilik

1997 tarihinde kurularak baca temizliği ve haşere ilaçlama sektöründe hizmet sunmaya başlayan Uzman Madencilik firması müşteri can ve mal güvenliği açısından her zaman uzman ekibi ile profesyonel hizm..
İstanbul / Kadıköy / Hasanpaşa
0
44

Rakip Baca

Yıllar önce kurulan ve gün geçtikçe deneyimlerini artıran Rakip Baca Endüstriyel Temizlik Hizmetleri firmasının kurucusu Ümit Özsoy dur. Firma kurucusu her şeyden önce müşterileri ile diyaloğunu samim..
İstanbul / Kağıthane / Hürriyet
0
44

Sezgül Mühendislik..

Ömer Sezgül öncülüğünde kurulan Sezgül Mühendislik firması kurulduğu ilk günden bu yana müşterilerine beklediği hizmeti kusursuzca sunar. Basınçlı kaplar hidrostatik basınç testi, brülör bakım ve arız..
İstanbul / Kağıthane / Seyrantepe
0
44

Vip Temizlik

Vip Temizlik firması kurulduğu günden bu yana temizlik sektöründe ve böcek haşere ilaçlama sektöründe müşterilerine beklediği en iyi hizmetleri sunar. Baca temizleme, İGDAŞ baca raporu sunma, davlumba..
İstanbul / Kağıthane / Merkez
0
44

Bacatem

Bacatem firması kurulduğu günden bu yana sektörünün tartışmasız en iyi hizmetlerini sunmaktadır. Bilgi ve birikimleri sebebi ile her bir müşterisine güven veren firma her şeyden önce müşteri memnuniye..
İstanbul / Sancaktepe / Eyüp Sultan
0