En İyi 10 Araçlı Kurye Firması

Size en yakındaki 10 en iyi Araçlı Kurye Firması bu sayfamızda sıralanmıştır.
Rekor Kurye
0 Yorum
Rekor Kurye 2000 tarihinde kurulmuştur. Kurucusu Ergün Bahçeci dir. Firma kurulduğu ilk günden bu yana dağıtım hizmetleri alanında hizmetlerini başlatmış, müşterilerine uçak kargo, kiralık kurye, moto..
Moto Kurye
0 Yorum
Moto Kurye 1992 den bu yana İstanbul ilinin her sokağına kurye hizmeti vermektedir. Sektördeki çoğu firma teknik ve yasal şartları yerine getirmediğinden dolayı P1 ve K2 belgelerine firma sahiptir. Fi..
Teknik Kurye
0 Yorum
Teknik Kurye firması uzun dönemlerden bu yana İstanbul ilinin bir ucundan diğer ucuna dolaşarak tüm gönderilerinizi sorunsuz ve zamanında teslim etmek için çalışmaktadır. Teknik Kurye firması müşteril..
Özgüven Kurye
0 Yorum
Özgüven Lojistik Taşımacılık Moto Kurye ve Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti. 13 senelik deneyimle taşımacılık ve lojistik sektöründe hizmettedir. Şirketin gereksinimi olan moto kurye hizmetini sağlamak adı..
Karmeda Kurye
0 Yorum
Karmeda Kurye İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. her tür sağlık ve acil kuryelerinizi en güvenilir ve hızlı şekilde teslim etmektedir. İstanbul Anadolu Yakasına 12 saatte, Marmara Bölgesine ise özel araçlarla g..
Bis Kurye
0 Yorum
Bis Kurye, kurye sektöründe müşterilerini memnun etmeye odaklanmış, genç ayrıca dinamik ekipten oluşan bir kuruluştur. Zamanında ve en kaliteli hizmeti verme gibi bir anlayışı benimseyerek çalışmaktad..
Aysa Kurye
0 Yorum
Aysa Turizm ve Uluslararası Nak. Ve Tic. Ltd. Şti, P1 yetkili belgesi ile kurye hizmeti sunar. Firma kurulduğu günden bu yana kurumsal kurye hizmeti sunmaktadır. Firma merkezi İstanbul olmak üzere Bur..
Zip Kurye
0 Yorum
Zip Kurye 1 Haziran 1998 tarihinde dağıtım sektöründe kalıcı, güvenilir ve kaliteli hizmetler sunabilmek amacı ile kurulmuş bir firmadır. Dağıtım hizmeti sunulan tüm firmaların gönderilerinin vaktinde..
Bizim Moto Kurye firması şehir içi motorlu taşımacılık sektöründe uzun yıllardır var olan bir firmadır. 1000 den fazla firmaya 48 motorlu kurye, 15 yaya kurye, 5 araçlı kurye hizmeti sunar. Firma kury..
Alo Kurye
0 Yorum
Alo Kurye firması kurulduğu günden bu yana İstanbul içi gönderilerinizi aynı gün içerisinde Express seçeneği ile 90 ile 180 dk. içerisinde ulaştırmaktadır. İstanbul ilinden başka bir ile ya da başka b..