En İyi 10 Acil Oto Lastik Tamiri Firması

Türkiye Geneli En İyi 10 Acil Oto Lastik Tamiri Firması

Size en yakın yerde acil oto lastik tamiri hizmeti sunan 10 firmayı aşağıda sunduk.
Filtrele
44

Birmot Beylikdüzü ..

Koç Topluluğu kurucusu olan merhum Vehbi Koç tarafından 1928 tarihinde Ford Motor Company acenteliği Ankara da alınmıştır. Bu sayede Koç Holding ilk olarak otomotiv sektörü yatırımı olarak Otokoç Otom..
İstanbul / Beylikdüzü / Barış
0
44

Birmot Kuruçeşme Ş..

Koç Topluluğuna ait Otokoç Otomotiv bünyesinde bulunan Birmot, Beşiktaş Kuruçeşme caddesinde kurduğu tesisinde Lancia, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçların satışını ayrıca satış sonrası servis hizmeti..
İstanbul / Beşiktaş / Arnavutköy
0
44

Birmot Suadiye Şub..

Otokoç Otomotiv bünyesinde olan Birmot, Suadiye de bulunan showroom mağazasında Alfa Romeo, Lancia, Fiat Jeep gibi önemli markaya sahip olan araçların satış hizmetini sunmaktadır. Sıfır araç satışı ya..
İstanbul / Kadıköy / Suadiye
0
44

Mengerler Ataşehir..

Mengerler Ticaret Türk A.Ş. firması Ahmet Veli Menger Holding A.Ş. grubunun otomotiv sektöründeki temsilcisidir. Firma 1939 tarihinde kurulmuştur. 20 yıl sonrasında firma Daimler Benz AG. nin ülkemizd..
İstanbul / Ataşehir / Küçükbakkalköy
0
44

Etkili Servis Ataş..

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servis Müşteri Memnuniyeti 1.si olan Etkili Servis Ataşehir firması kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerinden şaşmadan yoluna devam etmektedir..
İstanbul / Ataşehir / Barbaros
0
44

Evo Maslak

1996 tarihinde otomotiv sektöründe çalışmalarını başlatan Evo Otomobilcilik firması kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden çalışmalarına devam etmiştir. Servis hizmeti konusundaki dene..
İstanbul / Şişli / Maslak
0
44

German Beylikdüzü..

German Sanayi ve Ticaret A.Ş. firması 60 yıllık ticari hayatı olan bir firmadır. Otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok sektörde ülkemizin sayılı büyük markaları ile işbirliği yaparak birçok alanda..
İstanbul / Esenyurt / Atatürk
0
44

Gül-Al Oto

1990 tarihinden bu yana Kia markasının kalite beklentilerinin farkında olarak, sorumluluklarını bilerek müşterilerine en iyi hizmeti sunan Gül-Al Otomotiv firması araçların için satış, satış sonrası s..
İstanbul / Çekmeköy / Ekşioğlu
0
44

İstanbul Oto

İstanbul Oto firması otomotiv sektöründe uzun süren deneyim ve tecrübeleri ile hizmet sunar. 40 yılı aşkın süredir sektörde olan firma Bakırköy ilçesindeki 1300 m2 lik bir alanda müşterilerine en iyi ..
İstanbul / Bahçelievler / Çobançeşme
0
44

Kosifler Oto Bosta..

Kosifler Şirketler Grubu 1945 tarihinden bu yana inşaat, otomotiv, turizm, sigorta, denizcilik ve bilişim alanında hizmet sunmaktadır. 1970 tarihinden bu güne kadar inşaat sektöründe hizmet sunan Kosi..
İstanbul / Ataşehir / İçerenköy
0