Green Line Peyzaj 1999 tarihinde kurulmuş bir şirkettir. Firma zamanla ülkemizin birçok ilinde farklı proje ve uygulamalara kendi imzasını atmıştır. 2006 tarihinde Haziran ayında yurt dışında aldığı e..
ADA CHARTERING
0 Yorum
Ada Chartering firması İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan ofisinde ağırlıklı olarak genel yük, proje ve kuru yük taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Taşınması gereken yüklerin zamanında yerine ulaşması..
Damla Temizlik
0 Yorum
Damla Temizlik firması temizlik sektöründe uzun yıllardır kurumsal hizmet sunan en iyi firmalar arasında gelmektedir. Toplum olarak temizlik her alanda her şeyden önemlidir. Bu temizliği titiz ve güve..
Bsr Teknik
0 Yorum
Bsr Teknik firması ısıtma ve soğutma alanında yıllardır müşterilerine hizmetlerin en kalitelisini sunmaktadır. Teknik anlamda özel servis konumunda her tür; kombi, kazan, brülö..
Kafkas Elektronik firması kurulduğu günden bu yana; bilgisayar, elektrik, elektronik, iletişim, ses görüntü ve güvenlik sistemleri, tamir bakım onarım hizmetleri sunmaktadır. ..
Balaban İklimlendirme firması kurulduğu günden bugüne iklimlendirme, ısıtma-soğutma alanında hizmet vermektedir. Teknik açıdan her daim müşterilerini hizmetleri ile memnun etmeye..
Kombi servisi sektöründe, profesyonel donanımlı, teknik ve tecrübeleri ekiplerimizle, 20 yıldır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Kombi arıza, onarım ve bakım ihtiyac..
İklima Servisi firması 1998 tarihinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana kombi, klima ve beyaz eşya alanlarında hizmet vermektedir. Özel servis konumunda tüm markalara bakan ve işini..
Çoruh Asansör
1 Yorum
Çoruh Asansör firması adını Artvin in sembolü olan Çoruh Nehrinden almıştır. Firma 1964 tarihinde Assan Asansör adı altında kurulmuş ve 1972 tarihine kadar aynı isimle hizmet sunmuştur. Bu tarihten so..
Teleservice Maltepe Servisi 1985 tarihinde kurulmuştur. 1992 tarihinde Nokia tarafından garantili arıza onarım teknik servis olarak yetki almıştır. Sonrasında ise Ericsson, Motorola, Bosch (Dancall), ..